Главная / Общество / Вусатий не завжди козак!
файлы

Вусатий не завжди козак!

Партійні метастази глибоко проникли в голови наших депутатів. Вертикаль працює безумовно. Бездумне виконання вказівок big- босів лякає та змушує замислитись. Сьогодні на сесії Української міської ради піднімалось багато питань, про їхню важливість розповідати не буду. Зрозуміло одне, політичні ігри та закулісні дебати продовжуються. Партію «Самопоміч» цікавлять виключно посвідчення помічників консультантів, так як самостійно виконувати покладені на них функції вони не в змозі. Але чому? Девіз Вашої партії гласить – ВІЗЬМИ Й ЗРОБИ! Однак заклики як завжди залишаються в передвиборних агітаційних листівках.

Однак найбільше вразив представник ВО «Свободи», який взявся до роботи серйозно, завзято та з розмахом. Перша пропозиція – уряд у відставку за рішенням депутатів Української міської ради – викликала подив. Друга ініціатива – внесення змін до Державного бюджету – внесла ясність, що чоловік не в собі. Як кажуть в поганій хаті по три п’ють, наступна вимога – за рішенням Української міської ради звільнити усіх політичних в’язнів, в тому числі пана Корбана J)) А чому б і ні? На наступній сесії приймаємо рішення про скасування візового режиму з ЄС! Сміятись можна довго, оскільки є з кого. Але соромно за таких представників громади в раді, які переслідують виключну мету – служіння партії. А розмов то скільки – за Україну!, за Майдан!, Героям Слава!, спимо у вишиванках, спілкуємося виключно української мовою, а в самого вуса як у Сталіна, тільки люльки не курить. Одним словом, вусатий не завжди козак!

3 Комментарии

 1. Бандера

  Стаття древня але все рівно напишу. Цитата “А розмов то скільки – за Україну!, за Майдан!, Героям Слава!”. Автор, спитайте пана Козирєва, де він був за період майдана та чиї інтереси відстоював.
  А ще вусатого порівняли зі Сталіном. Ви в курсі, що Сталін робив зі своїми ворогами?

 2. Бандера

  Де всі коментарі? Що? поховалась вся сцикота?

 3. наблюдатель

  страна в крови. горы трупов. доллар рухнул втрое.цены воросли вдвое…а им все мало…херроям салаааа!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Можно добавить фото